Vraagprijs: € 445.000 k.k.
Dit luxe en uitstekend onderhouden tweekamerappartement ligt op de derde verdieping in het hart van Eindhoven. De woning is geheel aangepast naar aanleiding van het advies van een interieurarchitect en beschikt hierdoor o.a. over verlaagd plafond met inbouwspots in alle ruimtes, diverse vaste designelementen zoals de werkplek en keuken.
De lichte woonkamer met open keuken heeft een fraai en grotendeels vrij uitzicht. De keuken en badkamer zijn modern en van een hoogwaardige kwaliteit. Het appartement beschikt over zowel een inpandige als externe berging en een afgesloten parkeerkelder met eigen parkeerplaats en gezamenlijke fietsenberging. Heerlijk wonen in de bruisende stad Eindhoven met alle voorzieningen zoals winkels, scholen, openbaar vervoer en uitgaan is allemaal op loopafstand bereikbaar!
ENTREE GEBOUW
Entree met de brievenbussen en intercominstallatie. Aansluitend de centrale hal met het trappenhuis en de lift waarmee u de appartementen en parkeergarage met gezamenlijke fietsenberging bereikt. Daarnaast biedt de hal toegang tot de gezamenlijke binnentuin met veel groen en verschillende zitplaatsen.
ENTREE APPARTEMENT
U komt binnen via de lange hal waaraan de slaapkamer, de badkamer, de toiletruimte, de wasruimte, een inbouwkast, meterkast en de woonkamer gelegen zijn.
Over de gehele woning is vloerverwarming / vloerverkoeling en er ligt een prachtige lichte gietvloer (m.u.v. de badkamer en toilet).
Toilet
Volledig betegeld toilet met een hangcloset en fonteintje.
Woonkamer
Sfeervolle woonkamer met hoge luxueuze raampartijen wat een prettig lichtinval geeft maar ook zorgt voor grandeur! Er bevindt zich een fijn eet/zitgedeelte. Wonen en tafelen staat in directe verbinding met de fraaie open keuken.
Keuken
Moderne keuken in een wandopstelling met een eiland. De keuken is voorzien van diverse onderkasten, diepe lades, een oven, een vaatwasser, inbouwspots en een inductie kookplaat met afzuigkap. Uniek is de ruime koelkast in de vorm van 2 koellades die weggewerkt zijn in het eiland meubel.
Balkon
Zonnig balkon waar je heerlijk beschut en uit de wind kan zitten. Voor de warme dagen kan men twee ramen voor een frisse zomerbries volledig openzetten.
SLAPEN
In de hal is de slaapkamer toegankelijk middels twee afzonderlijke loopdeuren. In de originele vorm bestond dit appartement namelijk uit 2 slaapkamers. De slaapkamer is nu ingericht voor slapen en beschikt daarnaast over een ruime werkplek met vast en op maat gemaakt bureaumeubel. Ook deze ruimte is voorzien van de fraaie raampartijen met vrij uitzicht over het Philipsdorp. De slaapkamer heeft een op maat gemaakte inbouwkast, inbouwspots, een hoofdboard voorzien van hangende nachtjeskastjes met lade, verlichting en een behangwand.
Badkamer
Luxe, volledig betegelde badkamer uitgevoerd in grijs/wit tinten voorzien van een afgesloten douche, een ligbad met thermostaatkraan, een wastafel met meubel en vloerverwarming.
Wasruimte
Was/bergruimte waar de installatie van de warmtepomp zich bevindt en de aansluiting voor het witgoed.
Berging
Inpandige berging van ca. 3.18 x 2.66 meter.
Parkeren
Middels een afgesloten parkeerkelder bereikbare eigen parkeerplaats.
BIJZONDERHEDEN
– Luxe tweekamerappartement;
– Vloerverwarming/vloerverkoeling;
– Moderne keuken en badkamer;
– Energielabel A;
– Voorschot alle nuts kosten € 152,60/maand;
– Servicekosten €201,91/maand;
– Mogelijkheid voor een tweede slaapkamer, (eenvoudig terug te brengen naar originele situatie);
– Zonnig, beschut balkon;
– Eigen parkeerplaats in parkeerkelder;
– Inpandige en externe berging;
– De woning is ingemeten, een meetrapport is beschikbaar;
– Verkoper verlangt een bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom;
– Aanvaarding: in overleg, vanaf 1 mei 2023.
* Kom vrijblijvend kijken en ervaar het fraaie appartement en de prima ruimtes die deze woning biedt.
Bel voor een bezichtiging!
Makelaarsplein
Ingrid op den Buijs, Joost Jiskoot, Marko de Zwaan en Robert Middel vormen samen Makelaarsplein. Een professioneel, ervaren makelaarskantoor met ruim 26 jaar ervaring met kantoren in Eindhoven, Nijmegen en Nuenen en wat zich (voornamelijk) richt op de doorstromer. Een kantoor ontstaan uit het samenvoegen van de voormalige makelaarskantoren van Clercx-Liebau, Smaal en Van Daal.
Makelaarsplein: puur, persoonlijk en professioneel.
Anton Philipslaan 193
5616 TW Eindhoven, Nederland
Neem contact op via het contactformulier of bel ons op.
Eindhoven +31 40 711 11 52
Nijmegen +31 24 202 23 82
Nuenen +31 40 209 41 04