Vraagprijs: € 289.000 k.k.
Op de tweede verdieping van appartementencomplex “De Essenhorst” in Brandenvoort gelegen 3-kamer appartement voorzien van eigen parkeerplaats en inpandige berging. Het appartement is gelegen nabij een gezellig centrum met onder andere winkels, scholen, openbaar vervoer en eetgelegenheden. De bereikbaarheid naar uitvalswegen is uitstekend.
Een levendige wijk die zorgt voor beweging en dynamiek terwijl u heerlijk kunt genieten van rust met een prachtig uitzicht!
Entree
Een centrale hal met brievenbussen en bellentableau met toegang tot de lift, bergingen en het trappenhuis.
Berging
Praktische berging voorzien van elektra op de begane grond.
Indeling tweede verdieping
Vanuit de lift of middels het trappenhuis bereikt u de hal waaraan 4 appartementen zijn gelegen.
Appartement 2e woonlaag
Entree
Vanuit de centrale hal komt u het appartement binnen in de royale entree welke is voorzien van een videofooninstallatie en grote ingebouwde garderobekast. De hal is voorzien van een tapijtvloer.
Toilet
Deels betegelde toilet voorzien van een wandcloset, fonteintje, spachtelputz wanden en een tegelvloer.
Wasruimte
Ideale wasruimte met aansluitmogelijkheid voor wasapparatuur. In deze ruimte bevindt zich ook de cv-installatie en de warmte terugwin unit. De ruimte is voorzien van een tegelvloer.
Woonkamer
Vanuit de hal bereikt u de sfeervolle woonkamer met openslaande balkondeuren. De grote raampartijen zorgen voor een fraaie lichtinval. In de woonkamer ligt een eikenhouten vloer en de wanden zijn glad gestukt. In de woonkamer bevindt zich de open keuken.
Keuken
Een open keuken in een U-opstelling die voorzien is van diverse boven- en onderkasten, een granieten aanrechtblad, diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, koel-vriescombinatie, Boretti kookunit met inductie kookplaat, afzuigkap en een spoelbak. De keuken heeft een bar waar u heerlijk aan kunt vertoeven.
Badkamer
Volledig betegelde badkamer voorzien van een wastafel met wandspiegel, ligbad met douche mogelijkheid, design radiator en een afzuiging voor mechanische ventilatie. De badkamer heeft een tegelvloer.
Slaapkamer 1 van ca. 4,44m x 3,34m voorzien van een frans balkon met openslaande deuren, een vaste kastenwand en een tapijtvloer.
Slaapkamer 2 van ca. 3.31m x 2.37m voorzien van een groot raam met fijne lichtinval, glad gestukte wanden en een tapijtvloer.
Balkon
Op het Zuidwesten gelegen zonnig balkon met een fijn terras en een prachtig uitzicht. Het balkon is voorzien van een windscherm die tevens dient als wandafscheiding met de buren.
Bijzonderheden
* Inpandige berging;
* Eigen parkeerplaats;
* Moderne keuken;
* Overdekt terras op het Zuiden;
* Centraal gelegen nabij alle benodigde voorzieningen;
* Service kosten bedragen €115,- per maand;
Joost Jiskoot, Marko de Zwaan en Robert Middel vormen samen Makelaarsplein. Een professioneel, ervaren makelaarskantoor met ruim 25 jaar ervaring in deze regio en wat zich (voornamelijk) richt op de doorstromer.
Een kantoor ontstaan uit het samenvoegen van de voormalige makelaarskantoren van Clercx-Liebau, Smaal en Van Daal. Makelaarsplein, aangenaam kennis maken.
de Langekker 27
5706 SJ Helmond, Nederland
Neem contact op via het contactformulier of bel ons op.
Eindhoven +31 40 711 11 52
Nijmegen +31 24 202 23 82
Nuenen +31 40 209 41 04